Αθλητικός όμιλος καλαθοσφαίρισης Φοιτητικός Φιλίας

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΑΝΔΡΩΝ 4oς ΟΜΙΛΟΣ

Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Α΄ΦΑΣΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣΕκτύπωση

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΑ 07/10/2016 20:30 ΕΘΝΙΚΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 0 - 0 ΕΠ
ΠΑ 07/10/2016 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 62 - 55
ΠΑ 07/10/2016 21:30 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΑΡΙΩΝ 36 - 63
ΚΥ 09/10/2016 17:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΑΘΛΗΤΗΣ 53 - 55
ΚΥ 09/10/2016 19:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΣΚ 67 - 43
ΚΥ 09/10/2016 21:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 58 - 53
ΤΕ 26/10/2016 21:00 ΕΘΝΙΚΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 58 - 62

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΑ 14/10/2016 20:00 ΜΕΤΣ Β ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ 68 - 73
ΠΑ 14/10/2016 21:30 ΜΥΡΑΚΤΗΣ ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΟ ΚΩΦΩΝ 51 - 35
ΣΑ 15/10/2016 20:15 ΜΕΤΣ Β ΑΘΛΗΤΗΣ ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 62 - 60
ΚΥ 16/10/2016 17:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΣΚ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 55 - 57
ΚΥ 16/10/2016 21:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ 54 - 55
ΚΥ 16/10/2016 21:45 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 45 - 55

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΑ 21/10/2016 20:30 ΕΘΝΙΚΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ 57 - 55
ΠΑ 21/10/2016 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΣΚ 75 - 51
ΠΑ 21/10/2016 21:30 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 60 - 52
ΚΥ 23/10/2016 17:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 60 - 52
ΚΥ 23/10/2016 21:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 54 - 78
ΤΡ 15/11/2016 22:00 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ ΓΣ ΑΡΙΩΝ 52 - 41

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΑ 04/11/2016 20:30 ΕΘΝΙΚΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 60 - 54
ΠΑ 04/11/2016 21:30 ΜΥΡΑΚΤΗΣ ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 51 - 46
ΣΑ 05/11/2016 20:15 ΜΕΤΣ Α ΑΘΛΗΤΗΣ ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ 47 - 67
ΚΥ 06/11/2016 17:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΣΚ ΓΣ ΑΡΙΩΝ 71 - 83
ΚΥ 06/11/2016 21:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ ΑΟ ΚΩΦΩΝ 25 - 37
ΚΥ 06/11/2016 21:45 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 48 - 65

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΑ 11/11/2016 20:00 ΜΕΤΣ Α ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΑΘΛΗΤΗΣ 52 - 58
ΠΑ 11/11/2016 21:30 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 39 - 48
ΠΑ 11/11/2016 21:45 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 62 - 59
ΚΥ 13/11/2016 17:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 47 - 66
ΚΥ 13/11/2016 19:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ 57 - 72
ΚΥ 13/11/2016 21:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΣΚ 92 - 41

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΑ 18/11/2016 20:30 ΕΘΝΙΚΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 80 - 58
ΠΑ 18/11/2016 21:30 ΜΥΡΑΚΤΗΣ ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ ΓΣ ΑΡΙΩΝ 54 - 52
ΣΑ 19/11/2016 20:15 ΜΕΤΣ Α ΑΘΛΗΤΗΣ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΣΚ 53 - 42
ΚΥ 20/11/2016 17:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 62 - 83
ΚΥ 20/11/2016 21:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 70 - 56
ΚΥ 20/11/2016 21:45 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ 37 - 62

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΑ 25/11/2016 20:00 ΜΕΤΣ Α ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 0 - 0
ΠΑ 25/11/2016 21:30 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 0 - 0
ΠΑ 25/11/2016 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ 0 - 0
ΣΑ 26/11/2016 17:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΣΚ ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 0 - 0
ΣΑ 26/11/2016 19:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΑΟ ΚΩΦΩΝ 0 - 0
ΣΑ 26/11/2016 21:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΘΛΗΤΗΣ 0 - 0

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΑ 02/12/2016 20:30 ΕΘΝΙΚΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ 0 - 0
ΠΑ 02/12/2016 21:30 ΜΥΡΑΚΤΗΣ ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 0 - 0
ΚΥ 04/12/2016 00:00 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 0 - 0
ΚΥ 04/12/2016 17:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0
ΚΥ 04/12/2016 21:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ ΓΣ ΑΡΙΩΝ 0 - 0
ΚΥ 04/12/2016 21:45 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΣΚ 0 - 0

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΑ 09/12/2016 00:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΑΟ ΚΩΦΩΝ 0 - 0
ΠΑ 09/12/2016 20:00 ΜΕΤΣ Β ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 0 - 0
ΠΑ 09/12/2016 21:30 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 0 - 0
ΣΑ 10/12/2016 20:15 ΜΕΤΣ Β ΑΘΛΗΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 0 - 0
ΚΥ 11/12/2016 17:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΣΚ ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ 0 - 0
ΚΥ 11/12/2016 21:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 0 - 0

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΑ 16/12/2016 00:00
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 0 - 0
ΠΑ 16/12/2016 20:30 ΕΘΝΙΚΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΣΚ 0 - 0
ΚΥ 18/12/2016 17:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΓΣ ΑΡΙΩΝ 0 - 0
ΚΥ 18/12/2016 19:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ 0 - 0
ΚΥ 18/12/2016 21:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 0 - 0
ΚΥ 18/12/2016 21:45 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 0 - 0

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ



ΜΕΤΣ Β ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 0 - 0
ΠΑ 23/12/2016 00:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0
ΠΑ 23/12/2016 20:00 ΜΕΤΣ Β ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 0 - 0
ΠΑ 23/12/2016 21:30 ΜΥΡΑΚΤΗΣ ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ 0 - 0
ΚΥ 08/01/2017 17:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΣΚ ΑΟ ΚΩΦΩΝ 0 - 0
ΚΥ 08/01/2017 21:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 0 - 0

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΑ 13/01/2017 20:00 ΜΕΤΣ Β ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0
ΠΑ 13/01/2017 21:30 ΜΥΡΑΚΤΗΣ ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 0 - 0
ΣΑ 14/01/2017 20:15 ΜΕΤΣ Β ΑΘΛΗΤΗΣ ΑΟ ΚΩΦΩΝ 0 - 0
ΚΥ 15/01/2017 17:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΣΚ ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 0 - 0
ΚΥ 15/01/2017 21:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ 0 - 0
ΚΥ 15/01/2017 21:45 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ 0 - 0

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΑ 20/01/2017 00:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΣ ΑΡΙΩΝ 0 - 0
ΠΑ 20/01/2017 00:00
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΣΚ 0 - 0
ΠΑ 20/01/2017 20:30 ΕΘΝΙΚΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 0 - 0
ΚΥ 22/01/2017 17:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 0 - 0
ΚΥ 22/01/2017 19:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΑΘΛΗΤΗΣ 0 - 0
ΚΥ 22/01/2017 21:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 0 - 0

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΑ 27/01/2017 20:00 ΜΕΤΣ Β ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 0 - 0
ΠΑ 27/01/2017 21:30 ΜΥΡΑΚΤΗΣ ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 0 - 0
ΣΑ 28/01/2017 20:15 ΜΕΤΣ Β ΑΘΛΗΤΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0
ΚΥ 29/01/2017 17:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΣΚ ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ 0 - 0
ΚΥ 29/01/2017 21:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 0 - 0
ΚΥ 29/01/2017 21:45 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 ΑΟ ΚΩΦΩΝ 0 - 0

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΑ 03/02/2017 20:00 ΜΕΤΣ Β ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΣΚ 0 - 0
ΠΑ 03/02/2017 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 0 - 0
ΠΑ 03/02/2017 21:30 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 0 - 0
ΚΥ 05/02/2017 17:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ 0 - 0
ΚΥ 05/02/2017 19:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 0 - 0
ΚΥ 05/02/2017 21:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 0 - 0

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΑ 10/02/2017 20:30 ΕΘΝΙΚΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ ΑΟ ΚΩΦΩΝ 0 - 0
ΠΑ 10/02/2017 21:30 ΜΥΡΑΚΤΗΣ ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ 0 - 0
ΣΑ 11/02/2017 20:15 ΜΕΤΣ Β ΑΘΛΗΤΗΣ ΓΣ ΑΡΙΩΝ 0 - 0
ΚΥ 12/02/2017 17:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΣΚ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 0 - 0
ΚΥ 12/02/2017 21:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 0 - 0
ΚΥ 12/02/2017 21:45 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΑ 17/02/2017 20:00 ΜΕΤΣ Β ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 0 - 0
ΠΑ 17/02/2017 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 0 - 0
ΠΑ 17/02/2017 21:30 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ 0 - 0
ΚΥ 19/02/2017 00:00 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 0 - 0
ΚΥ 19/02/2017 17:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΣΚ ΑΘΛΗΤΗΣ 0 - 0
ΚΥ 19/02/2017 21:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΟ ΚΩΦΩΝ 0 - 0

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΑ 03/03/2017 20:30 ΕΘΝΙΚΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0
ΠΑ 03/03/2017 21:30 ΜΥΡΑΚΤΗΣ ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΣΚ 0 - 0
ΣΑ 04/03/2017 20:15 ΜΕΤΣ Β ΑΘΛΗΤΗΣ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 0 - 0
ΚΥ 05/03/2017 17:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 0 - 0
ΚΥ 05/03/2017 21:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ 0 - 0
ΚΥ 05/03/2017 21:45 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 ΓΣ ΑΡΙΩΝ 0 - 0

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΑ 10/03/2017 00:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 0 - 0
ΠΑ 10/03/2017 00:00
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΚΩΦΩΝ 0 - 0
ΠΑ 10/03/2017 20:00 ΜΕΤΣ Β ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ 0 - 0
ΣΑ 11/03/2017 20:15 ΜΕΤΣ Β ΑΘΛΗΤΗΣ ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 0 - 0
ΚΥ 12/03/2017 17:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΣΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 0 - 0
ΚΥ 12/03/2017 21:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 0 - 0

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΑ 17/03/2017 20:30 ΕΘΝΙΚΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ ΓΣ ΑΡΙΩΝ 0 - 0
ΠΑ 17/03/2017 21:30 ΜΥΡΑΚΤΗΣ ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 0 - 0
ΚΥ 19/03/2017 17:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ 0 - 0
ΚΥ 19/03/2017 19:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0
ΚΥ 19/03/2017 21:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΣΚ 0 - 0
ΚΥ 19/03/2017 21:45 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 ΑΘΛΗΤΗΣ 0 - 0

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ



ΜΕΤΣ Β ΑΘΛΗΤΗΣ ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ 0 - 0
ΠΑ 24/03/2017 20:00 ΜΕΤΣ Β ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΑΟ ΚΩΦΩΝ 0 - 0
ΠΑ 24/03/2017 21:30 ΜΥΡΑΚΤΗΣ ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 0 - 0
ΠΑ 24/03/2017 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 0 - 0
ΚΥ 26/03/2017 17:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΣΚ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 0 - 0
ΚΥ 26/03/2017 21:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΑ 31/03/2017 20:30 ΕΘΝΙΚΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 0 - 0
ΠΑ 31/03/2017 21:30 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ 0 - 0
ΚΥ 02/04/2017 17:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΣΚ 0 - 0
ΚΥ 02/04/2017 19:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΓΣ ΑΡΙΩΝ 0 - 0
ΚΥ 02/04/2017 21:30 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 0 - 0
ΚΥ 02/04/2017 21:45 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 0 - 0